שליח עד הבית בחינם (למעט אופניים) מעל 350 שח

סינגל שימשית – רמת רכיבה בסיסית 12 ק"מ טיפוס מצטבר:200 מ'ירידה מצטברת:200 מ' .

סינגל ריש לקיש והושעיה – רמת רכיבה בסיסית 35 ק"מ טיפוס מצטבר:480 מ'ירידה מצטברת:480 מ' .

תיאור המסלול: במרחב יערות נחל ציפורי אשר בגליל התחתון פיתחה קק"ל רשת סינגלים עצומה, באורך כולל של כ-110 ק"מ, לרווחת רוכבי האופניים אשר יכולים לטייל במרחב, תוך תפירת מסלולים באורך קילומטרים בודדים ועד לעשרות רבות, בתוך הנוף הגלילי המרהיב וההיסטוריה שקמה לתחייה בשלל ממצאים, עם פריחה מרהיבה ויפהפייה בסוף החורף ובאביב, הכוללת כלניות, רקפות, סחלבים, אירוסים מסוגים שונים, צבעונים ועוד.

סינגל ריש לקיש – 25.3 ק"מ, 400 מ' של טיפוס (כולל חיבור למבואת אלון הגליל) – סינגל שנבנה מתוך כוונה להנגיש את עומק השטח והטבע לכלל רוכבי האופניים על ידי בניית סינגל זורם ונוח שעמו יוכלו להתמודד כל רוכב ורוכבת, אך ללא פשרות בנוגע לחווייתיות הסינגל וההנאה שהוא יוצר.
"ריש לקיש" היה כינויו של רבי שמעון בן לקיש, פוסק חשוב מהדור השני של האמוראים, תלמיד ועמית של רבי יוחנן. לפי האמונה נולד הרב בן לקיש בציפורי הסמוכה, ולכבודו קראו למצפה על ראש הגבעה שסביבה סובב הסינגל "מצפה ריש לקיש". מצפה זה, בתורו, הוא שהעניק את שמו לסינגל. אל המצפה עצמו הסינגל אינו מגיע, אך הוא מבקר במבנה קברו של רבי יהודה נשיאה, ממלמדיו של ריש לקיש, ונכדו של רבי יהודה הנשיא.
הסינגל חד-כיווני וכיוון התנועה בו עם כיוון השעון.

סינגל הושעיה – 9.5 ק"מ, 100 מ' של טיפוס – סינגל זה סובב את היישוב הושעיה ונבנה בשיתוף הקהילה המקומית. הסינגל עובר על קרקע טרשית, מה שהופך אותו לטכני יותר מעמיתו ריש לקיש, כך שהוא מתאים לטיול קצר וקולע, או כתוספת אקשן לסינגל ריש לקיש, אם כי אין לו כלל וכלל מה להתבייש גם בסעיף הנופי. עם תצפית נוף חלומית על ספסל למרגלות עץ בקטע העלייה שלו.
הסינגל חד-כיווני, וכיוון התנועה בו נגד כיוון השעון.

סינגל ריש לקיש וסינגל הושעיה יחדיו 35 ק"מ, 480 מ' של טיפוס – לסינגלי ריש לקיש והושעיה יש קטע חפיפה קצר, המאפשר לשלב ביניהם ליצירת מסלול ארוך ואיכותי.

הסינגלים מסומנים בשטח באמצעות "טיפות" שבתוכן רוכב אופניים בצבע שחור על רקע צהוב, הצבועות על הסלעים בדרך, וכן על ידי שילוט בעמודי עץ בצמתים המרכזיים. 

סינגל אלון הגליל- רמת רכיבה בינונית 20 ק"מ טיפוס מצטבר:400 מ'ירידה מצטברת:370 מ'

תיאור המסלול: סינגל אלון הגליל שייך לרשת הסינגלים הגדולה ביערות נחל ציפורי הכוללת את ריש לקיש, הושעיה, שמשית, תמרת, הסוללים וגבעת אלה, חולשת על אותו תא שטח גדול ומאפשרת לרוכב לבחור בין מסלולים קצרים יחסית לבין רכיבה מקיפה הכוללת את כל המסלולים ויכולה להגיע ליותר מ- 100 ק"מ. גם סינגל אלון הגליל עצמו מציע שתי גרסאות, הארוכה והקצרה, ובידכם הבחירה באיזו מביניהן לרכוב.כאן נציג את המסלול הארוך. מי שמעוניין, יוכל למצוא בקובצי הניווט גם את הגרסה הקצרה יותר.

לפני שיוצאים לדרך: בזמן גשם ומיד לאחריו מומלץ להימנע מכניסה לשביל. הרכיבה מזיקה לתשתית הקרקע, ומעברי הסלעים הופכים לחלקים ומסוכנים. כמו כן, השביל עובר במרעה אלון הגליל – יש להימנע מקרבה לכבשים.

מסלולי רכיבת שטח אליהם ניתן לצאת ממתחם ספיד אופן בזרזיר.