שליח עד הבית בחינם (למעט אופניים) מעל 350 שח

אופני הרים חשמליים Ebike

אופני הרים חשמליים המהפכה כבר כאן! רבים טועים לחשוב כי אופני ההרים החשמליים הם כמו האופניים החשמליות שמסתובבים איתם בעיר. אז לא! זה אפילו לא קצת דומה. ההבדל הגדול הוא בגישה, ההנעה באופני ההרים החשמליות היא היברדית, אתה חייב לפדל כדי להתקדם, המנוע החשמלי הוא כאן רק לעזר, הוא לא מחליף את הרגליים! והכיף… רק אחרי שתרכבו תבינו, זה לא אופנוע, אתה בא לעבוד, ואתה עומד לגלות מקומות שלא האמנת שתגיע אליהם, לטפס על ההרים כי פשוט אפשר, להגיע למקומות ולרכב מרחקים שלא האמנתם שניתן. כיף טהור לטיולים וגם לאקסטרים.

בספיד אופן תמצאו את האופניים שיתאימו בדיוק בשבילכם של המותגים המובילים בעולם: Merida  rocky mountain ו-Cannondale ועוד. אופני הרים חשמליים עם שיכוך מלא, עם טווח נסיעה ארוך, מנועים חשמליים אמינים ובכל טווח המחירים וכמובן עם תנאי תשלום מעולים!

עולם רכיבת ההרים משנה את פניו. אופני הרים חשמליים תופסים מקום הולך וגדל בתחום ולא לחינם. האופניים מנגישים את עולם רכיבת ההרים לקהלי גדולים והולכים ואנחנו כאן בספיד אופן, עם כל הדגמים, בכל טווח המחירים, לכל הצרכים עם מלאי מיידי. וייעוץ מרוכבים מקצועיים שיוכלו לתת לכם את כל המידע ולכוון אתכם לאופני ההרים החשמליים שיתאימו לכיס, לרצון, לצרכים והכי חשוב ללב שלכם.

דברו איתנו, ונתאים לכם את החלום הבא שלכם.

לא מצאתם את מה שחיפשתם? שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם במהירות האפשרית

או דברו איתנו: