עמק האושר קבוצת טריאתלון

עמק האוש"ר היא קבוצת הטריאתלון המאגדת ספורטאים מקצוענים וחובבים מכל עמק יזרעאל והצפון. בקבוצת עמק האוש"ר, חברים מאות מתושבי עמק יזרעאל, ילדים, נשים וגברים חובבנים ומקצועיים כאחד.

קבוצת עמק האוש"ר מהווה קורת גג ובית חם לחובבי ריצה, שחייה ואופניים, ניתן להשתתף בכל אחת מהפעילויות בנפרד או לשלב את כולן יחדיו. אנו מקיימים בקבוצה עשרות אימונים שבועיים ובהם כל אחד יוכל למצוא את מקומו/ה תוך אידיאל אחד שמלווה אותנו: אורח חיים בריא – על כל גווניו. גם אם מעולם לא עסקתם בספורט, אנו מזמינים אתכם להגיע לאימון ניסיון בשחייה, ריצה או אופניים.

באליפות ישראל בטריאתלון – אילת, דצמבר 2001, נולד בי הרעיון להקים קבוצה שתעסוק בענפי הספורט: אופניים, שחיה וריצה – או בראשי תיבות: האוש"ר. כך יוכל כל אדם הרוצה בפעילות גופנית ספורטיבית למצוא את מקומו, במקום להיות עסוק כל היום בשמירת הבריאות, בדיאטות ובמאמצים לא להשמין. לעסוק באופן קבוע ולטווח ארוך בפעילות גופנית, בהנאה, כל אחד על פי יכולתו ובתוכנית אימונים מותאמת אישית.

התלבטתי רבות לגבי שם הקבוצה, חשבתי על שמות כמו: "גם אתה יכול" או "לכולם זה מתאים" וכו'. לבסוף, נולד השם "עמק האוש"ר" בנסיעה לתחרות חצי מרתון בעין גדי 7/2/2002.

עמק – עמק יזרעאל, עמק – עמוק (אצלינו בפנים)
ה או ש ר – אופניים שחיה ריצה.
אני מאמין שפעילות גופנית מביאה סיפוק רב, משחררת לחצים ומכניסה אנרגיה חיובית לחיים. ההצלחה לדעתי תהיה ההתמודדות שלך עם עצמך וההישג יהיה ההתקדמות האישית שלך.כל אחד יכול וצריך לעסוק בפעילות גופנית, מתחילים לאט ומעט (מ – 5 דקות הליכה ביום למשל) ומוסיפים כל פעם קצת יותר.

בעמק האושר ישתתפו כאלו שלא עסקו בספורט מעולם וכאלו שהם ספורטאים מצטיינים ואף אלופים. כל אחד יתאמן לפי תוכנית אימונים שתותאם לו באופן אישי, כשהספורטאי יבחר את מספר הפעמים בשבוע (מ – 1 ועד 12), את אורך האימון (מ – 5 דקות ועד 3 שעות) ואת המאמץ (ממאמץ נמוך ועד הגבוה ביותר).

אם בא לך לנסות – מקומך איתנו בעמק האושר.

יצרת קשר

ברוך קרן – מנהל הקבוצה ומאמן ראשי
052-3369164


משרד: 04-6442284

מאיה: 052-4573140

חגי:    052-5551975

טלפון ספיד אופן (חנות): 04-9535422

צוות מאמני עמק האוש"ר

 • ברוך קרן

  ברוך קרן

  מנהל הקבוצה ומאמן ראשי

 • חגי גלעד

  חגי גלעד

  מאמן ריצה ורכיבה

 • מאיה דרור

  מאיה דרור

  מאמנת ילדים

 • יואב טל

  יואב טל

  מאמן רכיבה